Design Cabinet CZ

25.06. 2012 - 28.06. 2012

Aukce exkluzivního designu

Výstavy

28. června 2012 se uskuteční v prostorách bývalé brněnské Masné burzy, kterou navrhl slavný brněnský architekt Bohuslav Fuchs, aukce designu, jejíž výtěžek podpoří nadaci DebRA. Ta pomáhá dětem trpícím nemocí motýlích křídel.

Aukční dům Sýpka zde vydraží dvě díla světového tvůrce a designéra Bořka Šípka za jeho osobní účasti a v rámci doprovodného programu se představí herec a zpěvák Petr Gazdík. V showroomu FINEZZA design, sídlícího v budově, bude od 25. 6. 2012 otevřena předaukční výstava.

Večerní program bude pokračovat v podobě Grill Party, kterou pro příležitost podpory prodeje náramků nadace DebRA připravili organizátoři projektu ve spolupráci s dalšími partnery. Součástí programu jsou kromě vystoupení herce a zpěváka Petra Gazdíka, ochutnávky grilovaného masa na různých typech grillů nebo slosování o ceny. Mezi hodnotnými cenami bude mimo jiné i fotografie pořízená známým vysokohorským lezcem Radkem Jarošem, který osobně popíše dojmy po svém nedávném návratu z Anapurny. Večerem bude provázet Pavel Kachlík, moderátor Českého rozhlasu.

Katalog nábytku a designových doplňků k dražbě je k dispozici na stránkách www.finezzadesign.cz/aukce.pdf nebo na www.sypka.cz/katalog-designu.pdf.

Další informace na: www.leporeloplus.cz

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu